Продаденоletna

245/35R21 96W XL

5,620 ден

Шифра: 503819 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R21

Шара

MU069

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона