Продаденоletna

245/40R17 95Y Protoura Sport  XL

6,550 ден

Шифра: 500333 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R17

Шара

PROTOURA SPORT

Бренд

Сезона