Продаденоzimska

245/40R18 97V PILOT ALPIN PA5 XL

12,380 ден

Шифра: 005229 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона