Продаденоletna

245/40R18 97Y Protoura Sport XL

6,370 ден

Шифра: AA022133 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона