245/40R19 98Y SportContact 5 *MO XL FR

13,370 ден

Шифра: 504248 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Шара

SportContact 5 *MO

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона