245/40R20 99W PILOT ALPIN 5 XL

Шифра: AA020741 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R20

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона