zimska

245/40R21 100V WinterContact TS860 S AO

Ширина

Профил

40

Дијаметар

R21

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: AA023729 Категории: Ознаки: