Продаденоza-site-sezoni

245/45R17 99Y CSA2 TL XL

9,810 ден

Шифра: 503616 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Шара

Celsius AS2

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона