245/45R18 100V PILOT ALPIN PA5 XL

14,680 ден

Шифра: AA015770-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R18

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона