-10%Продаденоzimska

245/45R18 100V WPZERO XL

13,600 ден 12,240 ден

Шифра: 502563 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R18

Шара

WPZERO XL

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона