Продаденоletna
MICHELIN

245/45R18 100W E PRIMACY XL

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R18

Шара

E PRIMACY

Runflat

0

Тежински индекс

100

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона

RR

A

WR

B

Noise

70

Шифра: AA022366 Категории: Ознаки: