Продаденоletna

245/45R20 103Y BRAVURIS 5HM XL FR

11,960 ден

Шифра: 503399 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

BRAVURIS 5HM

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона