zimska
DAVANTI

245/65R17 111V Wintoura SUV XL

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Шара

Wintoura SUV

Тежински индекс

111

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA015910 Категории: Ознаки: