-10%Продаденоzimska

255/30R20 92W S954 XL

17,560 ден 15,804 ден

Шифра: 502196 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

30

Дијаметар

R20

Шара

SNOWPROX S954

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона