zimska
DAVANTI

255/35R19 96V Wintoura+

Ширина

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Шара

Wintoura

Тежински индекс

96

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA018240 Категории: Ознаки: