zimska
CONTINENTAL

255/35R20 97W TS830P AO XL

Ширина

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Шара

WinterContact TS 830 P

Runflat

0

Тежински индекс

97

Бренд

Брзински индекс

W

RR

E

WR

C

Noise

73

Шифра: AA010283 Категории: Ознаки: