255/35R21 98W PILOT ALPIN PA5 XL

25,720 ден 23,148 ден

Шифра: 005228 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R21

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона