Продаденоletna

255/40R18 95Y ContiSportContact 5 SSR *

17,670 ден

Шифра: 500294 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

ContiSportContact 5

Бренд

Сезона