255/40R19 100V Polaris 5 XL FR

Шифра: AA024039 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона