-50%zimska

255/40R20 101V PILOT ALPIN PA4 XL NO

Ширина

Профил

40

Дијаметар

R20

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: AA010535-16 Категории: Ознаки: