-20%letna

255/40R20 101Y ContiSportContact 5 AO XL

Ширина

Профил

40

Дијаметар

R20

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона

Шифра: AA018059-19 Категории: Ознаки: