Продаденоletna
CONTINENTAL

255/40ZR19 100Y SC 6 XL

Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Сезона

Шара

ContiSportContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

100

Бренд

Брзински индекс

Y

RR

E

WR

A

Noise

73

Шифра: AA009938 Категории: Ознаки: