letna
CONTINENTAL

255/40ZR20 101Y CSC 5P XL NO

Ширина

Профил

40

Дијаметар

R20

Сезона

Шара

ContiSportContact 5P

Runflat

0

Тежински индекс

101

Бренд

Брзински индекс

Y

RR

E

WR

B

Noise

70

Шифра: AA006598 Категории: Ознаки: