Продаденоzimska

255/45R19 100V PILOT ALPIN PA4 N1 GRNX

19,490 ден

Шифра: AA007606 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R19

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона