Продаденоletna

255/45R19 100Y Protoura Sport

8,330 ден

Шифра: AA022141 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R19

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона