Продаденоletna

255/45R20 101W SC5 SUV AO

18,590 ден

Шифра: AA014807 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона