Продаденоletna
MICHELIN

255/45R20 105V LATITUDE SPORT 3 XL

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Тежински индекс

105

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA017309 Категории: Ознаки: