255/45R20 105V SUV WINTER XL TA

10,070 ден

Шифра: AA023120 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона