255/45R20 105W PILOT SPORT 4 SUV MO XL

19,780 ден

Шифра: 500553 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R20

Шара

Pilot Sport 4 SUV

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона