-10%letna

255/50R19 103W CSC5 SUV MO

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R19

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона

Шифра: AA008782 Категории: Ознаки: