zimska
DAVANTI

255/50R19 107V Wintoura SUV

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Шара

Wintoura SUV

Тежински индекс

107

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA018241 Категории: Ознаки: