Продаденоletna
RIKEN

255/50R19 107W 701 SUV XL

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R19

Сезона

Шара

701 Suv

Runflat

0

Тежински индекс

107

Бренд

Брзински индекс

W

RR

F

WR

C

Noise

070 db

Шифра: AA010848 Категории: Ознаки: