Продаденоletna

255/50R19 107W CSC5 SUV SSR

17,400 ден

Шифра: AA007296 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R19

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона