-30%zimska

255/50R20 109H TS830P AO XL

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R20

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона

Шифра: AA016289-18 Категории: Ознаки: