255/55R18 109H TS 860S SSR XL

Шифра: 502819 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

WinterContact TS860S

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона