Продаденоzimska

255/55R18 109H TS850P XL MO

14,530 ден

Шифра: 501204 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона