255/55R18 109V POLARIS 5 XL FR

9,090 ден 8,181 ден

Шифра: 502601 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона