Продаденоletna

255/55R18 109W 701 SUV XL TA

7,030 ден

Шифра: AA014482 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

701 Suv

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона