Продаденоletna

255/55R18 109Y PremiumContact 6 XL

11,650 ден

Шифра: AA017218 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона