255/55R19 111V TS850 P XL

20,030 ден

Шифра: AA010486 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона