Продаденоzimska

255/55R19 111V WinterContact TS870 P XL

20,030 ден

Шифра: AA023476 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона