Продаденоletna

255/55R19 111Y PXSPS XL

Шифра: 503601 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона