Продаденоzimska

255/65R19 114V WinterContact TS850 P SUV

Шифра: AA023723 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R19

Шара

WinterContact TS850P

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона