255/70R16 115H LATITUDE CROSS XL

Шифра: 504265 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R16

Шара

Latitude Cross

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона