Продаденоletna

265/35R18 97W RA301 XL

4,440 ден

Шифра: 503868 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R18

Шара

RA301

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона