Продаденоzimska

265/40R20 104V WSZer3(AO) XL

Шифра: 502275 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R20

Шара

WSZer3(AO)

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона