Продаденоzimska

265/40R21 105V TS860S XL

23,680 ден

Шифра: AA016168 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R21

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона