265/45R21 108W ContiSportContact 5 SUV J

24,220 ден

Шифра: AA014948 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R21

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона