265/50R19 110Y CROSSCONTACT UHP XL FR

5,000 ден

Шифра: AA014806-16 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R19

Шара

ContiCrossContact UH

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона