Продаденоzimska

265/50R20 111H TS850 P AO SUV XL FR

23,290 ден

Шифра: AA021234-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R20

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона